Sitemizde yayınladığımız 3D Oyunlar için shockwave eklentisi gerekir.
Adobe Shockwave Player eklentisini sisteminize ücretsiz olarak kurmak için sayfamızı inceleyin.
3D Oyunlar > Bütün 3D Oyunlar > Shockwave ve Flash Eklentiler

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Oyunlar ve Flash Oyunlar Eklenti

3D shockwave oyunlar ve flash oyunlar için gerekli olan eklentiler.

Adobe Shockwave Player, Unity 3D Web Player ve Flash Player Eklenti Test Ekranı

Shockwave eklentisi yüklü değil.

Shockwave Player Test
Soldaki ekranda shockwave player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa lütfen aşağıdan Shockwave Player yükleyiniz.
Yandaki test ekranını göremiyorsanız sisteminizde Adobe Shockwave Player yüklü değildir. Aşağıdaki buton yardımıyla kurulum dosyasını indirip eklentiyi sisteminize kurunuz.

Flash player eklentisi yüklü değil.

Flash Player Test
Soldaki ekranda flash player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa lütfen aşağıdan Flash Player eklentisini yükleyiniz.
Yandaki test ekranını göremiyorsanız sisteminizde Adobe Flash Player eklentisi yüklü değildir. Lütfen aşağıdaki flash player butonu yardımıyla kurulum dosyasını indirerek eklentiyi kurunuz.
<div align="center">Sisteminizde Unity Web Player kurulu değil!<br /><br /><a href="http://www.unity3d.com/unity-web-player-2.x" rel="nofollow">Unity3d Web Player eklentisin kurulum dosyası için tıklayın.</a> </div>
Unity 3D WebPlayer Test
Soldaki ekrandan unity3d player eklentisi kurulumu değilmi test edebilirsiniz. Eğer unity3d player eklentisi kuruluysa test numaraları görünecek. Eğer eklenti kurulu değilse eklentiyi indirebileceğiniz sayfa adresi gösterilecek. Bu adrese tıklayarak unity3d eklentisini indirebilirsiniz.
Adobe Shockwave Player, Unity 3D Web Player ve Flash Player Eklenti İndirme Ekranı
3D Oyunlar için: Adobe Shockwave Player EklentisiSitemizde yayınladığımız 3d oyunlar adobe shockwave eklentisi ile çalışmaktadır. Yandaki logoya tıklayın ve eklentiyi kurun yada güncelleyin. Böylelikle bütün 3d oyunları oynayabileceksiniz.
Flash Oyunlar için: Adobe Flash Player EklentisiSitemizde yayınladığımız 3d oyunlar dışındaki SWF formatındaki flash oyunları oynayabilmeniz için flash player eklentisi gerekiyor. Yandaki logoya tıklayarak kurulum dosyasını indirip flash eklentisini kurun.
Unity3d Oyunlar için: Unity3d player eklentisi3d oyunlar sitemizde yayınladığımız unity 3d oyunları oynayabilmeniz için bir defaya mahsus olmak üzere unity 3d web player eklentisini kurmanız gerekiyor. Yandaki logoya tıklayarak unity3d eklentisi kurulum dosyasını indirin ve kurulumu başlatın. Kurulumdan sonra bütün unity 3d oyunları sorunsuz oynayabileceksiniz.
Dip Not: 3d oyunları oynayabilmeniz için gerekli olan her iki eklenti de Adobe tarafından üretilen bir eklentidir. Eklentiler ücretsiz olarak sunulur ve sisteminize hiçbir zararı yoktur. Eklentileri yükleyerek sitemizdeki ve diğer sitelerdeki flash ve shockwave içerikleri her zaman sorunsuz olarak açabilirsiniz.
Eklenti veya diğer konularda yardım almak isterseniz lütfen bizimle iletişim kurun.

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.