3d oyunlar sitemizde yayınladığımız unity 3d oyunlar, en güzel oyun sitesi.
3D Oyunlar > Bütün Unity 3D Oyunlar

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Unity 3D Oyunlar

3d oyunlar arasında yer alan, en kaliteli ve en güzel unity 3d oyunlar.

Unity 3D Oyunlar Hakkında Bilgi
3d oyunlar sitemiz içerisinde yayınlanan oyunların bir kısmı "Unity 3D" eklentisi ile çalışabilen oyunlardır. Unity oyunlar hem görsel hem de işitsel olarak daha kaliteli oyun sunar. Kalite arttıkça dezavantaj olarak oyunun boyutuda artacağı için oyunun yüklenme süresi uzayacaktır. Her ne kadar 3d oyunlar sitemizde "kurulum gerektirmeyen oyunlar" yayınlanıyor olsakta, sitemizde yayınlanan bütün oyunlar bilgisayarınıza indirilecektir. Arkaplanda indirme işlemi tamamlandıktan sonra, Unity 3D, Adobe Shockwave, Adobe Flash gibi eklentiler sayesinde her oyun ayrı ayrı kurulum gerektirmeden tarayıcı üzerinden sorunsuzca açılacaktır. Tarayıcınızın önbellek klasöründe depolanan 3d oyunlar, bir sonraki açılışta oyunun daha hızlı açılmasını sağlayacaktır. Yani oyunu tekrar oynamak için sonraki ziyaretinizde oyun dosyası oyun sunucusu üzerinden tekrar indirilmeden tarayıcı önbelleğindeki dosya kullanılarak oyunun yüklenme süresi azaltılacak ve internet kotanız etkilenmeyecektir.
Son olarak söylemek isterizki, sitemizde yer alan 3d oyunlar içerisinde yer alan en kaliteli oyunlar olarak Unity 3D Oyunlar gösterilebilir. Bu sayfa üzerinde gösterilen listeden sitemizde kayıtlı olan bütün unity 3d oyunları görebilirsiniz.

1 2

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.