3d oyunlar da yerini alan Kırmızı Tosbağa Veli Mahşer oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > Kırmızı Tosbağa Veli Mahşer Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Kırmızı Tosbağa Veli Mahşer Oyunu

Kırmızı Tosbağa Veli Mahşer Oyunu
Oyun boyutu: 13.76 MB
Oynama: 31.252
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %81

Kırmızı tosbağa veli için yollarda adeta mahşer günü yaşanıyor, bizim ise kırmızı tosbağaya yardım etmemiz gerekiyor.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Kırmızı tosbağa veli, kırmızı tosbağa veli aşk, Kırmızı tosbağa veli kavga ve Kırmızı tosbağa zaman yolculuğu oyunlarından sonra beşinci oyun olan "Kırmızı Tosbağa Veli Mahşer" oyunu ile kırmızı tosbağa veli tekrar sizlerle. Çok beğenilen ve ilgi gören kırmızı tosbağa veli'nin maceraları tüm hızıyla beşinci oyun ile devam ediyor. Yalnız bu macera biraz mahşer günü içeriyor ve sona doğru ilerliyoruz gibi görünüyor. Maceranın bitmemesi ve mahşer günü gibi yaşanan kötü olayları bertaraf edip bölümleri bitirmemiz gerekiyor. Kırmızı tosbağa veli mahşer günü oyunu 13 bölümden oluşuyor ve toplamda 39 adet yıldız toplamamız gerekiyor. Bölümleri başarı ile bitirip aynı zamanda bütün yıldızları da toplamamız gerekli. Hadi hiç zaman kaybetmeden bölümleri ve bölüm içerisindeki bütün yıldızları toplayıp kırmızı tosbağa veli'ye yardım edelim.

Türkçe arayüz desteği beşinci oyunda da devam ediyor. Oyun arayüzünü Türkçe olarak ayarlamak için oyunu başlatmadan önce sağ alt köşeden dil ayarını Türkçe olarak seçmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.