3d oyunlar da yerini alan 3D Online Araba Yarışı oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > 3D Online Araba Yarışı Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Online Araba Yarışı Oyunu

3D Online Araba Yarışı Oyunu
Oyun boyutu: 12.34 MB
Oynama: 78.383
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %75

3d online araba yarışı oyunu ile ister tek kişilik isterseniz çok kişilik araba yarışı oynayabilirsiniz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Orjinal ismi track racing online oyunu, isminden de anlaşılacağı üzere multiplayer oyunlar arasında yer alır. Arkadaşlarınızla veya online olan onlarca oyuncu arasından insanlarla oyun oynama zevkini yaşayabilirsiniz. Online oyunu oynayabilmeniz için oyuna üye olabileceğiniz gibi, misafir oyuncu olarakta oyunu oynayabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir ve nick, mail ve şifre yazarak oyuna kolayca üye olabilirsiniz. Ayrıca size bir tüyo vermek gerekirse mail adresi bölümüne istediğiniz bir mail adresi yazabilirsiniz. Mail adresinin çalışır durumda olmasına gerek yoktur. Yalnız ileride sorun yaşamamak adına kendi mail adresiniz ile üye olursanız daha uygun olacaktır.

Oyun yüklendikten sonra "Register" butonu ile üye olabilir yada daha önceden üyeliğiniz varsa "Login" butonu ile üye girişi yapabilirsiniz. Üyelik bölümünü atlamak için "Play as quest" butonu ile oyuna misafir girişi yapabilirsiniz.
Oyun ana menüsüne eriştikten sonra "Settings" ve hemen ardından "Language" butonları yardımı ile dil bölümüne erişebilir ve bu seçenekler arasından "turkish" seçimini yapıp oyun arayüzünü Türkçe olarak ayarlayabilirsiniz. Uyarı! Türkçe seçimi yaptığınızda oyun arayüzünün tamamı ne yazıkki Türkçe olarak çevrilmemiş görünüyor.

Hemen sonrasında SinglePlayer (tekli oyunculu) veya Multiplayer (çoklu oyunculu) seçimi yaparak online araba yarışı oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Online araba yarışı oyunun oyun kontrol tuşları ise şöyle;

Mause sol tuş; ateş etme
Klavye yön tuşları veya WASD tuşları; araba yönlendirme
CTRL tuşu; Drift açma veya kapatma
Shift tuşu; Nitro (turbo)
Boşluk tuşu; El freni
Enter tuşu; Sohbet
R tuşu; Yeniden başlatma
F tuşu; Korna
Q tuşu; Geriye bakma (dikiz aynası)
X tuşu; Zıplama

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.