3d oyunlar da yerini alan 3D Otobüs Yarışı oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > 3D Otobüs Yarışı Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Otobüs Yarışı Oyunu

3D Otobüs Yarışı Oyunu
Oyun boyutu: 9.22 MB
Oynama: 53.170
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %66

Unity 3d oyunlar arasında yer alan 3d otobüs yarışı ile derece yaptıkça yeni otobüs ve yarış alanları açın.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra PLAY GP! butonu ile ilerleyip hemen sonrasında otobüs seçenekleri arasından sürmek istediğiniz yani sürücüsü olmak istediğiniz otobüsü belirleyip sonrasında da otobüs yarışı düzenlenecek yarış alanını belirliyoruz. Tabi ilk oyunumuzda seçenekler azınlıkta. Eğer yarış içerisinde derece yaparsanız otobüs ve yarış alanı seçenekleri artacaktır. Oyunu başlatmak için PLAY butonunu kullanıyoruz. Oyun kontrol tuşları olarak, otobüs sürmek için klavye yön tuşları veya WASD tuşlarını kullanıyoruz. Almış olduğumuz hediye paketlerini kullanmak için ise boşluk (space bar) tuşunu kullanıyoruz.
Oyun ekranında sol alt köşedeki butonlardan bahsetmek gerekirse, soldan sağa doğru, EXIT (çıkış) tuşu, Free Recovery otobüs yoldan çıktığında yarış için tekrar yola vinç yardımı ile getirilir, sonraki buton ise kamera görüntüsünü değiştirir yani içten ve dıştan görünüm olmak üzere iki seçenek sunar.

Hediye paketlerini almak için, yolda gördüğünüz binek otomobillere çarpmanız gerekiyor. Rastgele olarak hediyeler alınıyor ve ekranın alt orta kısmında trafik levhası şeklinde gösteriliyor. Hediyeleri kullanmak için yukarıda bahsedildiği üzere space bar (boşluk) tuşunu kullanıyoruz.

İyi oyunlar.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.