3d oyunlar da yerini alan Amigo Rıfkı 7 oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Amigo Rıfkı 7 Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Amigo Rıfkı 7 Oyunu

Amigo Rıfkı 7 Oyunu
Oyun boyutu: 7.52 MB
Oynama: 21.093
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %77

Amigo rıfkı bir başka sıcak ülke olan mısır'a doğru yol alıyor.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Texsas'ın sıcağından bunalan Amigo Rıfkı, bu sefer Mısır'ın sıcak havalarına doğru uçağa binip yol alıyor. Tabi bizide arkasında sürüklüyor. Bizde artık Amigo Rıfkıya mısır yolculuğunda arkadaş olacağız. Yalnız amigo rıfkı 7 oyunu diğer amigo rıfkı oyunlarının arayüzüne benzemiyor, biraz alışma probleblemi yaşayabilirsiniz fakat alıştıktan sonra sıkıntı kalmayacaktır.

Oyun yüklendikten sonra PLAY butonu ve ardından SELECT butonuna tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Diğer LOGIN butonu üye olmak isteyen oyuncular için geçerli.

İyi oyunlar.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.