En güzel 3d oyunlar, shockwave oyun yayınlayan güncel 3d oyun sitesi.
En iyi 3d oyunlar için sitemizi günlük ziyaret edin.

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Oyunlar İletişim

İletişim sayfası kullanım
- 3d oyunlar sitemizde yayınladığımız 3d oyunlar ve diğer formatlı oyunlar hakkında iletmek istediğiniz bozuk sayfa kaydı. Lütfen çalışmayan oyunları bildirmeden önce yardım sayfasından sisteminizde gerekli eklentilerin yüklü olup olmadığını kontrol ediniz.

- Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz 3d oyunlar ve flash oyun varsa oyun adresi ve açıklamaları ile bize ilettiğinizde editörlerimizce incelenecek ve uygun bir oyun olduğuna karar verildiğinde sitemize eklenecektir. Önereceğiniz oyunlar flash (.swf) veya shockwave (.dcr) formatlı oyunlar olması gerekir.

- Sitemiz hakkında diğer konularla ilgili mesajlar. Eğer mesajınıza karşılık cevap verilmesini istiyorsanız belirtin ve e-posta atresinizi yazmayı unutmayınız.

Mesajlarınız doğrultusunda sitemizi iyileştirmeye çalışacağız.
İyi oyunlar dileriz.
Ad Soyad

E-Posta Adresi

Konu

Mesaj

Maximum 2000 karakter (Html kabul edilmez) IP: 3.235.182.206

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.