Sitemizde yayınladığımız flash oyunlar için flash player eklentisi gerekir.
Adobe Flash Player eklentisini sayfamızdaki bilgileri inceleyerek bilgisayarınıza kurun.
3D Oyunlar > Bütün 3D Oyunlar > Flash Player Eklentisi

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Flash Oyunlar Eklenti

Flash 3d oyunlar için gerekli olan adobe flash player eklentisi.

Adobe Flash Player Eklenti Test Ekranı
Yukarıdaki ekranda flash player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa yada hatalı birşeyler varsa güncellemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayarak flash player kurulum dosyasını indirip kurulumu gerçekleştirin. Google chrome ve firefox gibi güncel bir tarayıcı kullanıyorsanız eklenti kurulumunu tarayıcınız yapacaktır. Bunun için ekranda çıkan "Eklentiyi indirin" gibi çıkacak butona tıklamak ve ilerletmek.
Adobe Flash Player Eklenti İndirme Ekranı
Flash Oyunlar için: Adobe Flash Player EklentisiSitemizde yayınladığımız flash oyunlar adobe flash player eklentisi ile çalışmaktadır. Yandaki logoya tıklayın ve eklentiyi kurun yada güncelleyin. Böylelikle bütün flash oyunları oynayabileceksiniz.
Dip Not: Flash player ile üretilen flash oyunları oynayabilmeniz için gerekli olan eklenti Adobe firması tarafından üretilen bir yazılımdır. Eklentiyi bilgisayarınıza kurduktan sonra, Adobe flash player ile yapılmış bütün oyun, video vs swf dosyaları açabileceksiniz. Eğer güncel versiyona sahipseniz eklentinin güncel versiyonu çıktığında uyarı alacaksınız. Bu sayede devamlı olarak güncel kalarak sorun yaşamayacaksınız. Oyunları oynamaya çalıştığınızda ekstra yükleme pencereleri çıkabilir. Bu eklentilerde adobe tarafından sağlanan eklentilerdir bu gelen pencerelerdeki install butonu ile sorunu çözebilirsiniz. Bütün bunları yaptığınız halde oyunları açamıyoranız lütfen bize iletişim sayfamızı kullanarak ulaşın.
Flash Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.