3d oyunlar da yerini alan Amigo Rıfkı 4 oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Amigo Rıfkı 4 Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Amigo Rıfkı 4 Oyunu

Amigo Rıfkı 4 Oyunu
Oyun boyutu: 8.49 MB
Oynama: 98.094
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %67

Amigo rıfkı, kendisine gelen seninle tanışmak istiyorum mesajı ile tatil için yola çıkar.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Bizim texas'ın en önemli şerifi "Amigo Rıfkı" nın ünü dünyayı sarmış. Cin'in Tibet şehrinden amigo rıfkıya bir hanımefendi e-posta gönderir. E-postanın içeriğinde ise "I wanna meet you." yani "Seninle tanışmak istiyorum." yazmaktadır. Bizim amigo rıfkı bu mesaja karşılık olarak Cin'e tatil için gitmeye karar verir. Tabi bizim amigo rıfkı hava yolu kullanmak ister ama uçak ile gitmeyi tercih etmez, alır eline iki balonunu yine hava yolundan gider ama kendi imkanlarını kullanır tabi bizden de yardım ister. Hadi amigo rıfkıyı Tibet şehrine götürelim. Amigo rıfkı, çin'e, oradan ABD texas'a ve oradan da siberia rusya'ya gidecek.

Not: "Amigo Rıfkı 4 Tatil" oyununda diğer amigo rıfkı oyunlarından farklı olarak, giysi değişikliği yapabiliyorsunuz. Amigo rıfkı tatilde oyunu içerisinde, örümcek adam, gaz maskeli adam, Davy Jones vb. bir çok karakter seçimi yapabiliyorsunuz. Bu seçimi oyuna giriş yapmadan yapabileceğiniz gibi, oyun esnasında da değişiklik yapmanız mümkün.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.