Sitemizde yayınladığımız 3D Oyunlar için shockwave eklentisi gerekir.
Adobe Shockwave Player eklentisini sisteminize ücretsiz olarak kurmak için sayfamızı inceleyin.
3D Oyunlar > Bütün 3D Oyunlar > Shockwave ve Flash Eklentiler

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Shockwave 3D Oyunlar Eklenti

Shockwave 3d oyunlar için gerekli olan adobe shockwave player eklentisi.

Adobe Shockwave Player Eklenti Test Ekranı
Yukarıdaki ekranda shockwave player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa yada hatalı birşeyler varsa güncellemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayarak shockwave kurulum dosyasını indirip kurulumu gerçekleştirin. Google chrome ve firefox gibi güncel bir tarayıcı kullanıyorsanız eklenti kurulumunu tarayıcınız yapacaktır. Bunun için ekranda çıkan "Eklentiyi indirin" gibi çıkacak butona tıklamak ve ilerletmek.
Adobe Shockwave Player Eklenti İndirme Ekranı
3D Oyunlar için: Adobe Shockwave Player EklentisiSitemizde yayınladığımız 3d oyunlar adobe shockwave eklentisi ile çalışmaktadır. Yandaki logoya tıklayın ve eklentiyi kurun yada güncelleyin. Böylelikle bütün 3d oyunları oynayabileceksiniz.
Dip Not: Shockwave ile üretilen 3d oyunları oynayabilmeniz için gerekli olan her iki eklenti de Adobe firması tarafından üretilen bir eklentidir. Eklentiyi bilgisayarınıza kurduktan sonra, Adobe Shockwave Director ile yapılmış bütün oyun ve dosyaları açabileceksiniz. Eğer güncel versiyona sahipseniz eklentinin güncel versiyonu çıktığında uyarı alacaksınız. Bu sayede devamlı olarak güncel kalarak sorun yaşamayacaksınız. Oyunları oynamaya çalıştığınızda ekstra yükleme pencereleri çıkabilir. Bu eklentilerde adobe tarafından sağlanan eklentilerdir bu gelen pencerelerdeki install butonu ile sorunu çözebilirsiniz. Bütün bunları yaptığınız halde oyunları açamıyoranız lütfen bize iletişim sayfamızı kullanarak ulaşın.
Shockwave 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.