3d oyunlar da yerini alan Online Böcek Savaşı oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > Online Böcek Savaşı Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Online Böcek Savaşı Oyunu

Online Böcek Savaşı Oyunu
Oyun boyutu: 13.85 MB
Oynama: 65.988
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %72

Metro vagonunda, ofis içerisinde, evde bu böcekler her yerde ve savaş halindeler.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Online böcek savaşı oyununu oynayabilmeniz için unity 3d oyunlar eklentisine sahip olmanız ve oyun yüklendikten sonra oyuna üye olmanız gerekiyor. Oyun üyeliği çok hızlı bir şekilde gerçekleşir ve ücretsiz olarak kaydolunur. Sonraki girişlerinizde otomatik üye girişi yaparak oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun online oyunlar arasında yer alır ve arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilirsiniz.

Oyun kontrol tuşları; WASD tuşları hareket, mause sol tık ateş, T tuşu online oyuncularla sohbet, F tuşu ile oyunu tam ekran oynayabilirsiniz. TAB tuşu ile oyun menüsünü ve yardım ekranını açabilirsiniz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.