3d oyunlar da yerini alan Counter Strike 1.5 oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > Counter Strike 1.5 Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Counter Strike 1.5 Oyunu

Counter Strike 1.5 Oyunu
Oyun boyutu: 18.40 MB
Oynama: 1.386.339
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %85

Counter strike 1.5 versiyonu ile online oyuncularla ve arkadaşlarınızla 3d savaş oyunu oynayın.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
3d oyunlar sitemizde daha önceden Counter Strike ismiyle yayınlanan oyunu oynamışsınızdır. Bu oyun her geçen gün çeşitli güncellemelerle daha da kaliteli hale getirildi. Yalnız bu gelişimlerin ardından sisteminize (bilgisayarınıza) yüklenen yükte aynı oranla arttı. Bazı kullanıcılar oyunu oynayamadıklarını bildirdiler. Counter strike 1.5 ismiyle yayınladığımız oyun, counter strike oyunun gelişimi durdurulmuş eski versiyonlarına ait bir oyundur. Üyelik gerektirmeden oturum açabilirsiniz. Oluşturulmuş oyun salonlarına girebileceğiniz gibi "Host" butonu ile yeni bir harita ile yeni oyun yaratabilirsiniz.

WASD tuşları ve klavye yön tuşlarıyla karakteri yönlendiriyoruz, C kamera açısını değiştirir. Etrafınızda hareket etmek için mause kullanıyoruz. M tuşu oyun menüsünü açıyor.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.