3d oyunlar da yerini alan 3D Arabalardan Kaçış oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > 3D Arabalardan Kaçış Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Arabalardan Kaçış Oyunu

3D Arabalardan Kaçış Oyunu
Oyun boyutu: 37.49 MB
Oynama: 75.773
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %76

Arabalardan kaçış oyunu ile sizi macera ve aksiyon dolu bir oyun sizi bekliyor.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Şehrin en büyük mafyası sizin ajanınızın peşine düşüyor, ajan mafyaya yakalanmamak için elinden geleni yapıyor ama sizlerinde ona yardımcı olması gerekiyor.

Oyunumuz çeşitli bölümlerden oluşuyor ve bütün bölümlerde aynı araba kullanılıyor. Klavye yön tuşları ile arabayı kullanıyoruz X tuşu ile özel patlama yapıp etrafımızdaki arabaları ve bizi takip eden arabaları patlatıp rahatlıyoruz. Bu özel patlamayı yoldan toplayabildiğimiz gibi ilerledikçede biriktirebiliyoruz. Hasar durumumuzu sağ alt köşedeki göstergeden takip ediyoruz. Eğer hasar durumumuz arttıysa yoldaki anahtar simgelerini toplayıp hasar durumunu iyileştirebiliyoruz. Unity 3d oyunlar arasında yer alan 3d arabalardan kaçış oyunumuz Türkçe olarak sunuluyor.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.