3d oyunlar da yerini alan 3D Online Vahşi Hayvanlar oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > 3D Online Vahşi Hayvanlar Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Online Vahşi Hayvanlar Oyunu

3D Online Vahşi Hayvanlar Oyunu
Oyun boyutu: 5.66 MB
Oynama: 332.339
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %74

Vahşi hayvanlar arasında yer alan tavşan, geyik, tilki, kurt ve tavşan istediğinizi seçip ormanda gezintiye çıkıyorsunuz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Oyun içerisinde bulunan Tavşan, Geyik, Tilki, Kurt ve Ayı seçenekleri arasında seçim yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk kez başlayan oyuncular tavşan ile başlıyorlar ve oyun içerisinde diğer hayvanları alma şansları olabiliyor. Hayvan türüne göre beslenme alışkanlıkları farklılık gösteriyor. Oyun içerisinde zaman geçirdikçe oyundan daha fazla keyif alıp oyun hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Kontrol tuşları; Hayvanlar CTRL tuşu ile besleniyorlar, boşluk tuşu ile zıplayıp WASD tuşları ile kontrol ediliyorlar.

Oyun 3d online oyunlar arasında yer alır ve unity 3d eklentisi ile çalışır.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.