3d oyunlar da yerini alan 3D Online Savaş oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > 3D Online Savaş Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Online Savaş Oyunu

3D Online Savaş Oyunu
Oyun boyutu: 34.13 MB
Oynama: 969.881
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %82

Counter strike savaş oyunu benzeri, unity 3d kalitesinde 3d online savaş oyunu oynayın.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Unity 3d oyunlar arasında yer alan ve online olarak yayınlanan 3d savaş oyunu, ister üyelik isterseniz ziyaretçi olarak oynanabiliyor. Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle unity 3d eklentisini edinmeniz gerekiyor.
Oyun giriş; oyun yüklendikten sonra eğer yeni bir hesap açmak istiyorsanız "Yeni Hesap" butonunu, ziyaretçi olarak oynamak istiyorsanız "Ziyaretçi olarak oyna" butonunu veya üyeliğiniz varsa giriş bilgilerinizi yazıp "Giriş" butonuna tıklamanız yeterli. Ayrıca oyun içeriği Türkçe olarak sunulduğu için oyun kontrol tuşları ve oyun hakimiyeti konusunda zorluk çekmeyeceksiniz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.