3d oyunlar da yerini alan Spor Yarışları oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > Spor Yarışları Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Spor Yarışları Oyunu

Spor Yarışları Oyunu
Oyun boyutu: 3.04 MB
Oynama: 224.840
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %75

Bu oyunda turnuvalar var bisiklet yarışı, yüzme yarışı, koşu yarışı gibi yarışlar düzenleniyor biz bu yarışlarda derece yapmaya çalışıyoruz..

3D Oyun Nasıl Oynanır
Oyun yüklendikten sonra PLAY ile başlıyoruz ve yarışı başlatmak için SPACE (boşluk) tuşuna basıyoruz.
Oyun ilk yarış 3d oyun yüzme yarışı ile başlıyor, 3d bisiklet yarışı ve 3d koşu yarışı ile devam ediyor. Bu yarışları derece ile bitirmeye çalışıyoruz.
X tuşuna bas çek yaparak yarışlarda ilerliyoruz. C tuşu geri kamera, Z tuşu ise yüzme yarışında hızlanıyoruz, bisiklet yarışında ise yokuş aşağı giderken hızlanmanıza yardımcı olur.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.