3d oyunlar da yerini alan 3D Araba Similasyonu oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > 3D Araba Similasyonu Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Araba Similasyonu Oyunu

3D Araba Similasyonu Oyunu
Oyun boyutu: 36.02 MB
Oynama: 1.050.226
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %84

3d araba similasyonu oyunu ile şehir caddelerinde araba sürerek kendinizi deniyorsunuz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
3d araba similasyonu oyunu, 3 bölümden oluşuyor. Her üç bölüm farklı similasyon paketlerini içeriyor ve kendinizi trafikte sınamış oluyorsunuz. Araba sürerken kırmızı ışıkta durup yeşil ışıkta geçiyorsunuz. Sağa ve sola dönüşlerde mutlaka sinyal veriyorsunuz. Hız limitlerine dikkat ediyorsunuz. Şehit ihlallerinden kaçınıyorsunuz. Yani trafikte uygulanması gereken kuralları uygulamanız gerekiyor, aksi halde similasyon görevini başarıyla bitiremiyorsunuz. Fiat Punto ve Mercedes Mclaren araba arasından seçim yapabilirsiniz. 3d araba oyunları kategorisinde yer alan araba similasyon oyunu ile eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Araba Simülasyonu Oyun tuşları; Z tuşu sol sinyal, X tuşu sağ sinyal, P ve ESC tuşu oyunu durduruyor. Q tuşu oyun çıkış. H tuşu ile gerekli hallerde korna çalabilirsiniz. Ayrıca C tuşu ile araç dışı ve araç içi görünüm değişikliği yapabilirsiniz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.