Sitemizde yayınladığımız unity 3d oyunlar için unity 3d web player eklentisi gerekir.
Unity 3D Web Player eklentisini sayfamızdaki bilgileri inceleyerek bilgisayarınıza kurun.
3D Oyunlar > Bütün 3D Oyunlar > Unity 3D Web Player Eklentisi

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Unity 3D Oyunlar Eklenti

Unity 3d oyunlar için gerekli olan unity 3d web player eklentisi.

Unity 3D Web Player Eklenti Test Ekranı
Yukarıdaki ekranda unity3d web player sürüm numarasını ve eklenti bilgilerini görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa yada hatalı birşeyler varsa güncellemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayarak unity3d web player kurulum dosyasını indirip kurulumu gerçekleştirin. Google chrome ve firefox gibi güncel bir tarayıcı kullanıyorsanız eklenti kurulumunu tarayıcınız yapacaktır. Bunun için ekranda çıkan "Eklentiyi indirin" gibi çıkacak butona tıklamak ve ilerletmek.
Unity 3D Web Player Eklenti İndirme Ekranı
Unity3d Oyunlar için: Unity3d player eklentisiSitemizde yayınladığımız unity 3d oyunlar unity3d web player eklentisi ile çalışmaktadır. Yandaki logoya tıklayın ve eklentiyi kurun yada güncelleyin. Böylelikle bütün unity 3d oyunları oynayabileceksiniz.
Dip Not: Unity 3d web player ile üretilen unity 3d oyunları oynayabilmeniz için gerekli olan eklenti Unity3d firması tarafından üretilen bir yazılımdır. Eklentiyi bilgisayarınıza kurduktan sonra, unity 3d web player ile yapılmış bütün oyun ve dosyaları açabileceksiniz. Güncek eklenti kontrolü için bu sayfamızı belli aralıklarla kontrol edin. Güncel versiyon çıktığında yeni kurulum dosyasını indirip kurulumu yapabilirsiniz. Bu sayede güncel eklenti kullanmış olacak ve sorunsuz bir şekilde unity 3d oyunları oynayabilecersiniz. Bütün bunları yaptığınız halde unity3d oyunları açamıyoranız lütfen bize iletişim sayfamızı kullanarak ulaşın.
Unity 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.