3d oyunlar da yerini alan 3D Küçük Askerler oyunu 3D Savaş Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Savaş Oyunları > 3D Küçük Askerler Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Küçük Askerler Oyunu

3D Küçük Askerler Oyunu
Oyun boyutu: 28.63 MB
Oynama: 145.315
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %82

3d küçük askerler oyunu içerisinde kahramanımız ve rakip askerler minicik askerlerden oluşuyor.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
3d küçük askerler oyunu, unity 3d oyunlar arasında yer alıyor ve Türkçe arayüz ile yayınlanıyor. Bu sayede gerek oyun bölümleri ve gerekse oyun kontrol tuşları ve yönetimi ile ilgili bir sorun yaşamayacaksınız. Oyunu Türkçe olarak ayarlamak için dil bölümüden Türkçe seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. 3d savaş oyunu kategorisinde yer alan oyunumuz şehir içerisinde düşman askarlere karşı mücadele ile geçiyor.

Unity 3d oyunlar arasında yer alan oyunumuz 9+1 bölümden oluşuyor ve bölümlerde ki görevleri yerine getirdiğinizde bir üst bölüme geçme hakkı kazanıyorsunuz. Bölümlerdeki görevleriniz hakkında oyun içinde ipucu veriliyor. İyi oyunlar.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.