3d oyunlar da yerini alan 3D Salon Kavgası oyunu 3D Dövüş Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Dövüş Oyunları > 3D Salon Kavgası Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Salon Kavgası Oyunu

3D Salon Kavgası Oyunu
Oyun boyutu: 10.68 MB
Oynama: 111.654
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %81

Vahşi batının sorunlu kasabası olan Brawl ve onun içerisindeki salonda salon kavgası şiddetini artırır.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Salon kavgası bir diğer ismiyle saloon brawl oyunu o kadar çok sevildiki farklı bir bölümü üretildi. Hemde bu ikinci oyun unity destekli olarak çıkartıldı. Saloon brawl oyunu artık daha da kaliteli ve eğlenceli. Salon içerisindeki yapılan kavgaların efektleri daha da gelişmiş hale getirilip gerçeklik hissi artırılmış. Her ne kadar şiddet içerikli dövüşlere karşı olsakta bu dövüşün bir oyun olduğunu da unutmayalım.

3d salon kavgası oyununa ait kontrol tuşları şöyle;

Klavye yön tuşları: Etrafında hareket etme yürüme
Z tuşu: Kalkan, kendini koruma
X tuşu: Yumruk atma, dövüşme
C tuşu: Rakipleri veya çevredeki nesneleri tutup kaldır ve fırlat

Saloon brawl bir diğer ismiyle 3d salon kavgası oyunu yüklendikten sonra OYNA butonu ile oyunu başlatabiliyoruz. Hemen sonrasında oyun kontrol tuşları ve oyun ile gili çeşitli ipucu bilgileri verilecek. Bu bilgi penceresini ok butonu ile kapatıp dövüşe başlıyoruz.

Oyun içi önemli notlar:
İlk önce oyun arayüzü Türkçe olduğu için oyun içerisinde bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.
Oyun içi ipucu olabilecek bir diğer husus ise oyun içerisinde gerçekleşecek dövüşün süreli olduğunu unutmayalım. Dövüş beş dakika kadar sürecektir. Bu süre zarfında salondaki bütün adamları dövüp indirmemiz lazım. Salondaki dövmemiz gereken adam sayısını oyun ekranı sol üst köşeden RAKİPLER başlığı altındaki rakamdan takip edebiliriz. Adamları dövdükçe burdaki sayı azalacaktır. Bu sayı 0 (sıfır) olduğunda oyunu kazanmış ve bir diğer bölüme geçme hakkı kazanacaksınız.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.