3d oyunlar da yerini alan 3D Canavar Tekerlekler oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > 3D Canavar Tekerlekler Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Canavar Tekerlekler Oyunu

3D Canavar Tekerlekler Oyunu
Oyun boyutu: 7.05 MB
Oynama: 41.135
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %66

3d canavar tekerlekler oyunu ile istediğimiz dev teker arabayı ve yarış alanını seçip yarışa geçiyoruz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
3d canavar tekerlekler oyunu ile dev teker araba yarışı yapıyoruz. İstediğimiz araba, yarış alanı seçerek araba yarışını hemen başlatabiliyoruz.

Klavye yön tuşları ile araba sürüyoruz. Dev tekerlek arabanız bir yerlerde takılı kalırsa R tuşu ile düzeltebiliyoruz. Boşluk tuşu ile frenleme yapıyor ve P tuşu ile oyunu durdurup devam ettirebiliyoruz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.