3d oyunlar da yerini alan Salyangoz Recai Kış Hikayesi oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Salyangoz Recai Kış Hikayesi Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Salyangoz Recai Kış Hikayesi Oyunu

Salyangoz Recai Kış Hikayesi Oyunu
Oyun boyutu: 9.48 MB
Oynama: 76.211
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %68

Dedesini kurtarmaya çalışan salyangoz recai kış hikayesi ile maceraya devam ediyor.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Salyangoz recai'nin dedesini salyangoz recai doğum günü oyununda tanımıştık. Salyangoz recai 6 oyununda da dede tekrar konuk oluyor. Yalnız bu sefer durum biraz farklı. Salyangoz bob'un dedesini kaçırıyorlar, salyangoz recai dedesini kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır. Sadece kendisini yönlendirecek ve yardımcı olacak iyilik sever bir oyuncuya ihtiyacı var. Buda biz oluyoruz. Hadi beceri, zeka ve yetenek isteyen bu oyunda salyangoz bob a yardım edelim.

Oyun kontrol tuşları, mause kontrolü yanı sıra;
Sağa veya sola dönüş için 1 tuşu
Hızlı veya yavaş gitmek için 2 tuşu
Olduğunuz yerde hareketsiz kalmak için boşluk tuşu kullanıyoruz.

Dip Not: Oyunu bitirdikten sonra oyun içerisindeki yan bölümden küçük oyunları oynayabilirsiniz. Bu oyunlarda yetenek ve hız isteyen oyunlardır.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.