3d oyunlar da yerini alan 3D Otobüs Similasyonu oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > 3D Otobüs Similasyonu Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Otobüs Similasyonu Oyunu

3D Otobüs Similasyonu Oyunu
Oyun boyutu: 7.68 MB
Oynama: 1.357.176
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %81

3d araba similasyonu oyunları arasında yer alan otobüs, kamyonet ve spor otomobil ile similasyon yapın.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
3d otobüs similasyonu oyunu içerisinde, otobüs, kamyonet (4x4) ve spor otomobil gibi araçlar bulunuyor ve istediğinizi seçip şehrin caddelerinde test sürüşü yapabiliyorsunuz.
Oyun kontrol tuşları; 1 ile 5 arası tuşları kullanarak arabaların özelliklerini açıp kapatabiliyoruz. F1 ile F6 tuşları arası ise kamera açısı seçeneklerini sunuyor. Oyun içerisinde ESC tuşunu kullanarak kontrol tuşlarının tamamını görebilirsiniz. Araçların tamamını klavye kontrol tuşları veya WASD tuşları ile yönetebiliyorsunuz. İyi gezintiler.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.