3d oyunlar da yerini alan Komando Eğitimi oyunu 3D Aksiyon Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Aksiyon Oyunları > Komando Eğitimi Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Komando Eğitimi Oyunu

Komando Eğitimi Oyunu
Oyun boyutu: 3.78 MB
Oynama: 764.234
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %82

Özgür koşu oyunumuza benzer bir 3d oyun, komando eğitimi alarak çeşitli faaliyetler yapıyoruz.

3D Oyun Nasıl Oynanır
Özgür koşu oyunu benzeri bir 3d oyun. Kahramanımızı yani komando adayını, çeşitli hareketleri yaptırarak komando olması için çabaliyoruz.
3d oyunu klavye kontrol tuşları ile yada WASD tuşları ile kontrol ediyoruz ve eğitimin çeşidine göre X tuşu ile aksiyon hareketleri yaptırıyoruz.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.