3d oyunlar da yerini alan Online Askeri Savaş oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > Online Askeri Savaş Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Online Askeri Savaş Oyunu

Online Askeri Savaş Oyunu
Oyun boyutu: 35.29 MB
Oynama: 222.842
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %75

3d savaş oyunları arasında yer alan ve online olarak oynanabilen 3d savaş oyunu.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Online internet kullanıcıları ve online arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz online savaş oyunu. Oyunu oynayabilmeniz için öncelikli olarak kayıt olmanız gerekiyor. Oyuna kayıt olduktan sonra, bu bilgilerle giriş yapıp istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden oturum açarak kaldığınız yerden oyuna devam edebilirsiniz. Geliştirme (beta) aşamasında olan online askeri savaş isimli oyunumuzun orjinal ismi ise Rush Team olarak geçiyor. Oyun unity 3d oyunlar arasında yer alıyor ve oynayabilmeniz için unity 3d eklentisi gerektiriyor.

İpucu: 3d oyunu "Tam Ekran Oyna" butonu ile monitörünüz çözünürlüğünde Max. Full HD (1290x1080) 60hz ile oynayabilirsiniz. İyi oyunlar. Oyun içerisinden de FullScreen butonu ile tam ekran yapabilirsiniz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.