3d oyunlar da yerini alan Savaş Helikopteri Yönet oyunu 3D Savaş Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Savaş Oyunları > Savaş Helikopteri Yönet Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Savaş Helikopteri Yönet Oyunu

Savaş Helikopteri Yönet Oyunu
Oyun boyutu: 3.36 MB
Oynama: 166.562
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %76

Şehri istila eden silahlı askerlere karşı helikopter yöneterek mücadele ediyoruz.

3D Oyun Nasıl Oynanır
3d savaş oyunları arasınde yer alan helikopter savaşı oyununda helikopter yönetiyoruz ve şehri istila etmek isteyen düşmanlara karşı mücadele veriyoruz. Helikopterin kontrolü tamamen bizim elimizde ve hedefdeki düşman ve düşman tanklarını etkisiz hale getirmemiz gerekiyor.

Oyun kontrol tuşları; mause ile helikopter içerisindeki silahın kontrolünü (yönünü) yapıyoruz. Ayrıca ateş etmek için mause tıklama yapıyoruz. Silah çeşidimiz varsa X tuşu ile değişimini yapabiliyoruz.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.