3d oyunlar da yerini alan Polisten Kaçış 2 oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > Polisten Kaçış 2 Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Polisten Kaçış 2 Oyunu

Polisten Kaçış 2 Oyunu
Oyun boyutu: 1.41 MB
Oynama: 363.657
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %77

Polisten kaçış oyunu devamı 3d oyun ile yine adrenalin dolu bir zaman geçireceğiz.

3D Oyun Nasıl Oynanır
Polisten kaçış oyunu benzeri bir oyun ile yine adrenalin dolu bir yarış geçireceğiz. Oyundaki amacımız bizi takip eden polis arabalarından kaçmak ve haritada gösterilen hedefe tek parça halinde gidebilmek. 3d oyunlar arasında kendini kanıtlamış bir oyun olan polisten kaçış oyunu ile aksiyon dolu dakikalar bizi bekliyor olacak.

3d oyunu oynayacağımız tuşlar ise şöyle; yön tuşları ile arabayı kullanıyrouz, X tuşu ile dikiz aynasına bakıyoruz, C tuşu ile el frenini çekebiliyoruz. İyi oyunlar.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.