3d oyunlar da yerini alan 3D Basketbol oyunu 3D Spor Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Spor Oyunları > 3D Basketbol Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Basketbol Oyunu

3D Basketbol Oyunu
Oyun boyutu: 3.31 MB
Oynama: 185.549
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %82

Kendinizi basketbol stadının ortasında basketbol oynarken bulacaksınız.

3D Oyun Nasıl Oynanır
3d oyunlar sitemizde oynadığınız basketbol oyunu benzeri farklı bir 3d basketbol oyunu ile karşı karşıyasınız. Oyun miniclip oyunları arasında yer alıyor. Oyun içerisindeki özelleştilecek bölümler arasında basketbolcu ve basketbol topları yer alıyor. Kilitli olan özellikleri açmak için oyunda derece yapmamız gerekiyor.
Oyun kontrol tuşları ise şöyle; Z tuşu pas, X tuşu oyuncu engelleme ve topu sürmek için ise herhangibir yön tuşuna iki kez basmamız yeterli olacaktır.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.