3d oyunlar da yerini alan Okyanusta Sohbet oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > Okyanusta Sohbet Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Okyanusta Sohbet Oyunu

Okyanusta Sohbet Oyunu
Oyun boyutu: 1.04 MB
Oynama: 173.045
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %62

Okyanusta deniz kızları, köpek balıkları, deniz atı ve diğer deniz canlıları geziyorlar ve bizde onlardan biri olabiliyoruz.

3D Oyun Nasıl Oynanır
Okyanusun derinliklerinde online oyuncularla gezintiye çıkıyorsunuz. Deniz kızı, köpek balığı, deniz atı vs deniz canlılarından istediğimizi seçip oyuna başlayabiliyoruz. Oyunda online oyuncularla sohbet etme imkanımız bulunuyor.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.