3d oyunlar da yerini alan 3D Çekici Yarışları oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > 3D Çekici Yarışları Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Çekici Yarışları Oyunu

3D Çekici Yarışları Oyunu
Oyun boyutu: 8.81 MB
Oynama: 49.969
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %67

Yolda kalan arabalara yardım eden çekici kamyonlar, kendi aralarında çekici yarışları düzenliyorlar.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Çekici kamyonlar, can sıkıntısı yüzünden aralarında çekici yarışları düzenlemeye karar verirler. 3d çekici yarışları oyununda hız yapmak için nitro biriktirmeniz gerekiyor.

Nitro biriktirmek için yol yapmanız yeterli olacaktır. Sağ alt köşeden nitro ibresini takip edebilirsiniz. Nitro ibresi dolduğunda SPACE (BOŞLUK) TUŞU ile nitroyu devreye alabiliyorsunuz. Tuşa bir kez dokunduktan sonra nitro bitinceye kadar devrede kalacaktır. Nitro ile maksimum 220KM hız yapabilirsiniz. Nitro bittiğinde hızınız 170KM olacaktır. Ayrıca nitro kullanımı öncesi dikkat etmeniz gereken bir nokta, nitroyu düz yolda kullanmaya çalışın. Eğer nitro devredeyken viraj alacaksanız virajı dar almaya dikkat edin.

Çekici yarışları oyunu yüklendikten sonra PLAY ile ilerliyoruz. Hemen sonrasında gelen ekranda çekici kamyon seçimi yapıyoruz. İlk oyunumuzu oynuyorsak sadece bir seçeneğimiz olacak. Kırmızı çekici kamyonunu seçmek durumundayız. Diğer çekici kamyonaları oyunları bitirdikçe kullanabileceğiz. NEXT butonu ile bir sonraki ekrana ilerliyoruz, hemen sonraki ekranda ise yarış alanını belirleyebiliriz. Kamyon seçeneklerinde olduğu gibi yarış alanı seçimlerinde de bir seçeneğimiz olacak. Diğer yarış alanları kitli olacağı için seçemeyeceğiz. Bu yarış alanlarınıda yarış tamamladıkça açabileceğiz. Yarış alanını da belirledikten sonra RACE butonu ile ve ardından boşluk tuşuna basarak çekici yarışlarını başlatıyoruz.

Oyun kontrol tuşları ise şöyle;
Klavye yön tuşları ile araba sürme işlemi.
C tuşu yardımı ile kamera açısını değiştiriyoruz.
R tuşu ile arabayı yarış alanına geri getiriyoruz (sıfırlıma).
P tuşu ile oyunu durdurup tekrar devam ettirebiliriz.
M tuşu ile yarış esnasında çalan müziği ve sesleri kapatıp açabiliriz.
H tuşu ile yardım menüsünü açarak oyun kontrol tuşları hakkında bilgi alabiliriz.

Not: Oyunumuz unity 3d oyunlar arasında yer alır, oyunu oynayabilmeniz için ekran kartınızın güncel yazılımı ve unity eklentisi yüklü olmalıdır.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.