3d oyunlar da yerini alan Buzda Drift oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > Buzda Drift Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Buzda Drift Oyunu

Buzda Drift Oyunu
Oyun boyutu: 2.65 MB
Oynama: 119.668
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %70

Buzla kaplı yolda drift yaparak rakiplerimizi geçerek birinci olmaya çalışıyoruz..

3D Oyun Nasıl Oynanır
Oyun yüklenince PLAY ile başlıyoruz ve yarış arabası seçiyoruz. Buzla kaplı yolda drift yapmaya başlıyoruz ve rakiplerimizi geride bırakarak birinci olmaya çalışıyoruz.
3D buzda drift oyununu klavye yön tuşları ile oynuyoruz. X tuşu ile nitro (Hızlandırıcı) kullanıyoruz. sağ alt köşede nitro kullanımını görebiliriz.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.