3d oyunlar da yerini alan Muhteşem Ralli oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > Muhteşem Ralli Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Muhteşem Ralli Oyunu

Muhteşem Ralli Oyunu
Oyun boyutu: 7.08 MB
Oynama: 232.697
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %74

Gece veya gündüz seçenekleriyle muhteşem bir ralli yarışı yapıyoruz.

3D Oyun Nasıl Oynanır
Muhteşem ralli oyununda amacımız bize verilen süre içerisinde yarışı tamamlamamız gerekiyor. Yarış esnasında yaptığımız dereceler ekran ortasında bilgi amaçlı bize gösteriliyor.

3d oyun içerisinde START GAME diyerek oyunu başlatıyoruz, önümüze gelen ekranda kilitli olmayan oyun alanı seçeneklerinden birini seçiyoruz. Kilitli oyun alanlarını oyunda derece yaptıkça açıyoruz. Daha sonraki ekranda sedan veya hackback araba seçeneklerinden birini seçip yarışa başlıyoruz. Oyun kontrol tuşları ise SHIFT tuşu ile drift yapıyoruz, Z tuşu ile sınırsız nitro kullanımı (kontrollü), P tuşu ile oyunu durduruyoruz ve klavye yön tuşları ile de arabamızı kullanıyoruz.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.