3d oyunlar da yerini alan Kanyon Ralli Yarışı oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > Kanyon Ralli Yarışı Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Kanyon Ralli Yarışı Oyunu

Kanyon Ralli Yarışı Oyunu
Oyun boyutu: 28.74 MB
Oynama: 38.525
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %74

Kanyon ralli yarışı ile kanyonun karanlık zorlu vadi yollarında rakiplerinize karşı mücadele veriyorsunuz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Kanyon ralli yarışı rakip yarışçılar ile kanyon vadisi içerisinde yapılmakta. Rakip arabalar ile bu kanyon vadisinde gerçekleştirilecek olan araba yarışı kıran kırana bir yarış olarak sizlere sunuluyor. Siz oyunu oynarken arkadaşlarınızda sizi yanı başınızda gerçek bir ralli yarışı izliyorlar gibi izleyebilirler.

Gelelim oyun girişine, oyun yüklendikten sonra yeni bir yarış başlatmak için (Aracını seç ve şampiyonluk yarışına başla) ŞAMPİYONA butonuna tıklıyoruz. Bu esnada araba ve gerekli olan yarış ekipmanları yükleniyor. Hemen sonrasında YARIŞ ARABASI başlığı altında araba garajımız açılıyor. Hemen üzerinde ise yarış arabasının yapabileceği güç ve hız bilgileri yer alıyor. Bu garajda istediğimiz arabayı seçebilmemiz yarıştığımız parkur bilgisine bağlı olduğu için, bize gösterilen aracı seçmek durumundayız. Örneğin KAMYON seçimi yapabilmemiz için 6. parkuru yarışıyor olmamız lazım. Araba garajından yarış arabamızı belirlediğimize göre sağ alttaki ok butonuna tıklayıp bir sonraki yarış alanına geçiş yapabiliriz. Yarış parkuru yüklenirken bize parkur hakkında bilgi ve harita gösteriliyor. Hemen sonrasında ralli yarışı başlıyor.

Not: Oyunu Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun arayüzü ve oyun hikayeleri Türkçe olarak gösterileceği için oyun hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer oyun arayüzünü ingilizce olarak görmek isterseniz, sağ üst köşedeki ülke bayrakları üzerine tıklayıp değiştirebilirsiniz.

3d oyun için gerekli eklenti Unity 3d eklentisidir. Oyunu oynayabilmeniz için unity eklentisinin tarayıcınızda kurulu olması gerekiyor. Eğer unity eklentisi tarayıcınızda kurulu değilse, oyun oynama sayfasında uyarı çıkacaktır ve kurulum için gerekli bilgileri gösteren sayfaya yönlendirme yapılacaktır.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.