3d oyunlar da yerini alan 3D Online Vahşi Doğa oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Online Oyunları > 3D Online Vahşi Doğa Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Online Vahşi Doğa Oyunu

3D Online Vahşi Doğa Oyunu
Oyun boyutu: 6.09 MB
Oynama: 250.553
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %77

Serengeti milli parkında vahşi doğa içerisinde vahşi hayvanlar ile gezinti yapma imkanı sunuyor.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
3d online vahşi doğa isimli oyunumuz, 3d oyunlar sitemizde daha önce yayınladığımız 3d online vahşi hayvanlar isimli oyunumuzun devamı niteliğindeki bir oyundur. Farklı mekan ve farklı hayvanlar ile oynanabilmektedir.

Oyunumuz serengeti milli parkında, Savannah ve Oldheadht üzerinde geçmektedir ve oyun alanları arasından istediğiniz birini seçebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde seçebileceğiniz vahşi hayvanlar arasında aslan, timsah, babun, fil, öküz başlı antilop ve gelincik bulunmaktadır.

Oyun kontrol tuşları olarak ise; hareket etmenizi sağlayan tuşlar klavye yön tuşları ve WASD tuşlarıdır. Beslenme ve saldırı tuşu Ctrl tuşu ve zıplama tuşu olarak ta boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.