3d oyunlar da yerini alan 3D Turbo Yarış oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > 3D Turbo Yarış Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

3D Turbo Yarış Oyunu

3D Turbo Yarış Oyunu
Oyun boyutu: 32.36 MB
Oynama: 78.490
Oyun Türü: Unity 3D
Oyun Beğenilme: %79

Turbolu hız için yapılmış arabamızla şanghay sokaklarında diğer arabalara toz yutturuyoruz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Turbo yarış ve turbo araba yarışı oyunlarının yenisi, 3d turbo yarış oyunu hemde unity 3d farkıyla şimdi daha da kaliteli ve gerçekçi. 3d turbo yarışı Şanghay sokaklarında gerçekleşiyor. Toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp, garajda bizi bekleyen yeni renkteki arabaları alabiiyoruz. Yarış esnasında yoldaki hız hediyelerini alarak X tuşu ile turbo kullanma imkanı bulabiliyoruz. Klavye yön tuşları ile turbolu arabamızı sürüyoruz.

Ayrıca oyunumuzu Türkçe arayüz ile oynayabilirsiniz. Bu sayede oyun hikayesini ve yarış bölümlerinde neler yapılacağı konusunda daha kesin bilgilere ulaşmış olursunuz.

Benzer Unity 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.