3d oyunlar da yerini alan Zombi Araba Yarışı oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > Zombi Araba Yarışı Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Zombi Araba Yarışı Oyunu

Zombi Araba Yarışı Oyunu
Oyun boyutu: 3.31 MB
Oynama: 45.379
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %69

Zombiler zombi arkadaşları ile birlikte zombi araba yarışı yapmaya karar verirler.

3D Oyun Nasıl Oynanır
Zombi araba yarışı oyunu Türkçe arayüz ile oynanabiliyor. Sağ üstten İngilizce ve Türkçe dil geçişlerini yapabilirsiniz. Ayrıca zombi sürücünüzü istediğiniz gibi modifiye ederek değiştirebilirsiniz. Kilitli araba ve oyun haritalarını açmak için oyun içerisinde derece yapmanız gerekiyor.

Zombi araba yarışı kontrol tuşları; zombi arabası kontrolü için klavye yön tuşlarını kullanıyoruz. Özel saldırı tuşu olarak Z tuşunu kullanıyoruz. Saldırı için X tuşu ile göz atıyoruz.
İyi yarışlar.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.