3d oyunlar da yerini alan Çılgın Hırsız oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Çılgın Hırsız Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Çılgın Hırsız Oyunu

Çılgın Hırsız Oyunu
Oyun boyutu: 5.23 MB
Oynama: 392.550
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %79

Sevilen animasyon filmleri arasında yer alan çılgın hırsız filminin oyunu.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Geçtiğimiz senelerde yayınlanan "Çılgın Hırsız (Despicable Me)" filmi sevilen animasyon filmleri arasında yer almıştı. Film yapımcıları bu ilgiye karşılık olarak filmin ikincisini "Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2)" duyurdular. Yeni film Ekim 2013 tarihinde 3d (3 boyutlu) olarak vizyonda yerini alacak.

Şimdi gelelim oyunumuza, oyunumuz film tanıtımı için yapılmış versiyondur. 3d flash olarak yapılmıştır ve oynayabilmeniz için son sürüm flash player eklentisi gerektirir.

Kahramanımıza çıkış kapısını bulması konusunda yardımcı oluyoruz.
Oyun kontrol tuşları ise şöyle; Zıplamak için boşluk tuşu, ateş etmek için Z tuşu kullanıyoruz.

İpucu:
- Sıvı takviyesi için yeşil karelerin üzerinde bekleyin.
- Kapıyı açıp bir üst bölüme geçiş için adamların üzerine sıvı püskürtün ve patlatın. Geçiş anahtarı için hepsinin patlaması gerekiyor.
- Bütün puanları toplayın.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.