3d oyunlar da yerini alan Kırmızı Tosbağa Veli Aşk oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > Kırmızı Tosbağa Veli Aşk Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Kırmızı Tosbağa Veli Aşk Oyunu

Kırmızı Tosbağa Veli Aşk Oyunu
Oyun boyutu: 8.17 MB
Oynama: 107.452
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %76

Kırmızı Tosbağa Veli aşık olduğu Pembe Tosbağa Ayşe ile buluşmaya çalışıyor.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Kırmızı Tosbağa Veli (Wheely), ikinci macerasıyla tekrar oyuncularla buluşuyor. Kırmızı tosbağa bu macerasında Pembe Tosbağa Ayşe'ye aşık olur ve onun aynına gitmeye karar verir. Bizde oyun içerisinde ona yardım edip onu Ayşe'ye kavuşturmaya çalışacağız.

İlk oyunda olduğu gibi bu oyun arayüzünü de Türkçe olarak ayarlayabilirsiniz. Oyun açıldıktan sonra oyun menüsü içerisinde sağ alt köşeden dil bölümünden Türkiye bayrağını seçtiğinizde oyun arayüzü Türkçe olacaktır.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.