3d oyunlar da yerini alan Salyangoz Recai Uzayda oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Salyangoz Recai Uzayda Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Salyangoz Recai Uzayda Oyunu

Salyangoz Recai Uzayda Oyunu
Oyun boyutu: 6.03 MB
Oynama: 213.647
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %75

Salyangoz recai uzayda serinin son oyunu ile salyangoz recai uzaya çıkıyor.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Salyangoz recai oyunu çok sevildi ve bir çok serisi yapıldı. Salyangoz recai 4 oyunu ise serinin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Salyangoz recai uzayda macerası için oyunu başlatın ve eğlenceye başlayın.

Kahramanımız salyangoz recai kendini uzayda bulur ve dünyaya dedesinin yanına gitmeye çalışır. Bizde bu arada devreye giriyoruz ve salyangoz recaiyi dünyaya dedesinin yanına gitmesinde yardımcı oluyoruz. Bol yıldızlı bölümler.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.