3d oyunlar da yerini alan Salyangoz Recai Mısır oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Salyangoz Recai Mısır Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Salyangoz Recai Mısır Oyunu

Salyangoz Recai Mısır Oyunu
Oyun boyutu: 7.42 MB
Oynama: 341.781
Oyun Türü: Flash
Oyun Beğenilme: %73

Salyangoz recai kendini çölün ortasındaki eski piramitlerde bulur onu oradan kurtarmamız gerekiyor.

Flash Oyun Nasıl Oynanır
Salyangoz recai ve salyangoz recai doğum günü oyunlarının ardından salyangoz recai 3 ile devam ediyoruz. Kahramanımız salyangoz recai büyükbabası ile müze ziyaretine giderler. Müzede sihirli aynalara bakarlar, salyangoz recai aynayı ellemeye çalışınca büyükbabası sinirlenir, bizim recai dururmu büyükbabası telefonla konuşurken aynayı eller ve birden kendini mısır'ın eski pramitlerinde bulur. Aynanın içindeki gizli geçitten geçen salyangoz recaiye ise büyükbabası yardım edecek. Salyangoz recainin mısır eski piramitlerdeki macerasına katılıyoruz.

İpucu: Salyangoz reaci mısır'da oyununda diğer oyunlarda olmayan bazı özellikler getirilmiş. Bölüm içerisine 3 adet yıldız gizlenmiş ve en iyi puanı yapmak için bu yıldızları bulmamız gerekiyor. Ayrıca salyangoz recai ve dostlarına ait resim galeriside getirilmiş.

Benzer Flash Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.