3d oyunlar da yerini alan Zombi Kasap Rıfkı oyunu 3D Aksiyon Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Aksiyon Oyunları > Zombi Kasap Rıfkı Oyunu

Oyun Kategorileri

Seçme 3D Oyun

Online İmparatorluk Oyunu Salyangoz Recai Oyunu Online Büyük Çiftlik Oyunu

Zombi Kasap Rıfkı Oyunu

Zombi Kasap Rıfkı Oyunu
Oyun boyutu: 3.26 MB
Oynama: 81.568
Oyun Türü: Shockwave
Oyun Beğenilme: %68

Kasap rıfkı zombilere karşı mücadeleye başlıyor, bizde ona yardımcı oluyoruz.

3D Oyun Nasıl Oynanır
Amigo rıfkı oyunundaki rıfkı kasap rolüne bürünmüş ve zombi mezarlığında zombilere karşı mücadele veriyor. Bizde RIFKI ya yardımcı oluyoruz.

Oyun çeşitli bölümlerden oluşuyor, bölümlerde başarılı olabilmemiz için bütün zombileri etkisiz hale getirmemiz gerekiyor. X tuşu ateş ediyor, Z tuşu ise etrafımıza biriken zombileri etrafa dağıtmamızı sağlıyor bu sayede zombilerin enerjimizi bitirmelerine engel oluyoruz.

Benzer 3D Oyunlar
En İyi 3D Oyunlar

3D Oyunlar Hakkında
Sitemizde yayınladığımız "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek eklenmiştir. Bu 3d oyunları oynayabilmeniz için ücretsiz yayınlanan adobe shockwave, flash player ve unity 3d web player eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Sisteminizde gerekli olan bu eklentiler yoksa yada güncel değilse 3 boyutlu oyunlar açılırken sorun yaşayacaktır. Bu durumda 3d oyunu oynayabilmeniz için aşağıdaki eklenti logosuna tıklayıp gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklentileriniz güncelse, güncel 3d oyun oyna yada unity 3d oyunlar oyna. 3d savaş oyunları kategorisini ziyaret ederek arkadaşlarınızla karşılıklı online 3d oyun oynayabilirsiniz. 3d sitemizi ziyaret eden bütün oyuncular gizlilik politikası sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitemizle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.